Porady

Mega duże telewizory pod choinkę w cenie małego smartfona

Mega duże telewizory pod choinkę w cenie małego smartfona

Hit propozycje od JVC, Toshiby i Hitachi na święta!

 

Gdzie obejrzeć Kevina na święta? Oczywiście w domu przed nowym dużym telewizorem. Zakup dużego telewizora, pełnego multimedialnych funkcji nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i wysokimi kosztami. Teraz możecie cieszyć się dobrym, dużym telewizorem Smart TV w cenie smartfona. Zobaczcie jakie telewizory za mniej niż 2000 złotych przygotowały legendarne japońskie marki.

 

Współczesny telewizor powinien być duży

Jeszcze niedawno królowały telewizory 32-calowe, a hitemy były ekrany o przekątnej 40 cali. Teraz można ze spokojem nabyć 50 lub 55 calowy telewizor nie wydając na niego więcej niż 1900 złotych. I mówimy tu o telewizorze z Android TV z rozdzielczością 4K, mnóstwem dodatkowych funkcji, smukłym designem z logo znanej, kultowej marki.

 

null

Dlaczego duży telewizor? Warto się zastanowić, czy chcemy tylko oglądać treści, czy rzeczywiście ich doświadczać. Filmy, seriale czy gry z konsoli mogą być wspaniałą rozrywką, gdy będziemy mogli zobaczyć szczegóły, cieszyć się z wysokiej jakości obrazu. Na dużym ekranie, siedząc w odpowiedniej odległości możemy czuć się niemal jak w kinie. Wreszcie możem oglądać filmy z napisami, a nie tylko lektorem bez wytężania wzroku. Rozdzielczość 4K, czy Dolby Vision HDR pozwalają na nowo odkrywać ulubione filmy. Wspomniany Kevin, oglądany co roku na święta, nigdy nie wyglądał lepiej.

Zamieniając 32-calowy telewizor na ekran o przekątnej 50 cali otrzymujemy, aż 144% większą powierzchnię obrazu. Prawie 1,5 razy większy obraz. Przy czym zewnętrzne gabaryty telewizora nie zwiększają się, aż tak bardzo. Nowe telewizory mają smukłe ramki, delikatne podstawy w efekcie lepiej są dostosowane do wnętrz naszego pokoju.

 

Nowoczesny telewizor z Android TV

Współczesny telewizor to dostęp nie tylko do kablówki czy telewizji satelitarnej, ale przede wszystkim Smart. Korzystając z najpopularniejszej, bogatej w aplikacje platformy Smart TV jaką jest Android TV możemy odkrywać telewizję na nowo. Dzięki Android TV możemy oglądać filmy i seriale, kiedy chcemy. Wystarczy uruchomić aplikacje takie jak Netflix, HBO GO, Ipla, Player.pl, Canal+, VOD.pl i wiele innych. Możemy też szybko przesyłać obraz z naszego telefonu za sprawą technologii Chromecast.

Telewizory, które zaraz wam przedstawimy korzystają z Android TV 9.0 i będą aktualizowane przynajmniej przez kolejne 3 lata. Oznacza to, że nowych funkcji jeszcze przybędzie.

 

null

 

Bez obaw, nowe telewizory mają też proste piloty, z czytelnymi przyciskami. Interfejs jest bardzo przejrzysty. W dodatku mają świetne systemy audio z bardzo czystym dźwiękiem. Dlatego, też telewizory te będą sprawdzać się nie tylko wśród osób goniącymi za technologicznymi nowinkami. Duży telewizor może być świetnym prezentem dla seniora.

 

Duże telewizory z Android TV w rewelacyjnych cenach – sprawdź modele Toshiba, JVC i Hitachi

Szukasz dużego telewizora? 50 czy może 65 cali? Takie telewizory przygotowały kultowe marki JVC, Toshiba i Hitachi.

W tej chwili w sklepach RTV Euro AGD trwa promocja 50-calowego telewizora HITACHI 50HAK5750, który może być wasz już za jedynie 1449 złotych. W tej cenie otrzymujemy telewizor z Android TV 9.0, wspierający głosowego asystenta Google, oferującego technologię Dolby Vision HDR i Micro Dimming zapewniające dobrą jakość obrazu czy obsługę najnowszych kodeków dźwiękowych za sprawą Dolby Audio.

Telewizor ma delikatną czarną ramkę i płaską podstawę ulokowaną na środku. Jest też przygotowany na kolejną generację sygnału cyfrowej telewizji naziemnej.

Za nieco więcej w Media Expert znajdziemy JVC LT-50VA3000. Ten telewizor wręcz unosi się w powietrzu na smukłych nóżkach. Tu również znajdziemy Dolby Vision, Micro Dimming oraz system Smart TV – Android TV. Telewizor może pochwalić się także bardzo przyzwoitym dźwiękiem z odczuwalnym basem. Dzięki temu odkryjecie seanse filmowe na nowo.

Za 1799,99 PLN również w Media Expert czeka na was JVC LT-50VA8000. O tym telewizorze można powiedzieć, że jest wręcz designerski. Wszystko za sprawą bezramkowego wzornictwa. Górna i boczne ramki są niemal niewidoczne. Ta u dołu jest nieco szersza, aby wkomponować chociażby głośniki. Podstawa jest również stylowa i estetyczna. Pod względem technicznym nie brakuje mu nic względem wspomnianych wcześniej modeli.

50 cali to za mało? Toshiba 55UA6B63DG to świetny 55-calowy telewizor, który teraz w RTV Euro AGD dostępny jest w promocyjnej cenie 1899 złotych. Już na pierwszy rzut oka widać nietuzinkowy wygląd tego ekranu, gdzie czerń łączy się z srebrnymi akcentami. Oprócz możliwości Dolby Vision czy zaawansowanego procesora przetwarzania obrazu – TUE Picture Engine telewizor ten cieszy też nasze uszy za sprawą głośników Onkyo.

 

Zrób sobie prezent na święta i ciesz się z nowoczesnego Smart TV

 

null

 

 

 

 

 

Jak widać w cenie przeciętnego smartfona, można mieć naprawdę duży telewizor z bogatym system Smart TV i niezłymi parametrami technicznymi w nowoczesnym bezramkowym stylu. Warto pomyśleć o takim zakupie, zwłaszcza, że sklepy oferują na nie aktualnie bardzo korzystne promocje. To może być świąteczny prezent, który będzie cieszył całą rodzinę następne 15 lat.

Porady

Najlepsze polecane TV 4K na Mistrzostwa w Piłce Nożnej

Euro 2020 daje kilka powodów do zakupu nowego telewizora. Po pierwsze grać będzie nasza reprezentacja. Po drugie transmisje w domu wydają się najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem na przeżywanie Mistrzostw. Wreszcie Euro 2020 po raz pierwszy będą transmitowane przez telewizję w 4K, w dodatku zupełnie za darmo.

Przeczytajudostępnij

Telewizor do Twojej domowej siłowni – Hitachi 32HAE2250

Mały, ale wariat tak zwykle się mówi o samochodach typu hothatch. Określenie to doskonale pasuje także do telewizora Hitachi 32HAE2250. To 32-calowy model z Android TV i wsparciem dla HDR10. Taki mały telewizor raczej nie przystaje do salonu we współczesnych standardach. Ma jednak szansę stać się przydatnym sprzętem w domu na przykład na naszej domowej siłowni. O to garść pomysłów, dlaczego warto kupić 32-calowy telewizor taki jak Hitachi 32HAE2250.

Przeczytajudostępnij
Gdzie kupić

JVC LT-50VA8000